Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2018-06-16
Szczecinek
MKP Szczecinek
3:1
Kluczevia Stargard

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2018-08-18
MKP Szczecinek
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 06
2018

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków MKP

Informujemy, że w dniu 21.06.2018r. o godzinie 16:45 (I termin) / 17:00 (II termin) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Piłsudskiego 3) odbędzie się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków MKP Szczecinek.

więcej →

07 - 06
2018

Nabór do klasy sportowej

Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku prowadzi nabór do klasy sportowej o profilu piłki nożnej dla uczniów urodzonych w roku 2002. To doskonała okazja do rozpoczęcia poważnej piłkarskiej przygody!

więcej →

15 - 05
2018

Zmarł Henryk Górka

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 14. maja w wieku 84 lat zmarł Henryk Górka.

więcej →

Do trzech razy sztuka?

Już we wtorek MKP Szczecinek stanie przed ogromną szansą na zwycięstwo w Finale Pucharu Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Będzie to trzecia taka próba drużyny ze Szczecinka w ciągu ostatnich ośmiu lat.

18. czerwca 2009 roku Darzbór Szczecinek z obecnym trenerem MKP, Zbigniewem Węglowskim w składzie na neutralnym boisku w Płotach przegrał 2-4 z Gryfem Kamień Pomorski. Trenerem Darzboru był wówczas koordynator Akademii Piłkarskiej - Tadeusz Datta, a w kadrze znajdowali się także Adam Jabłoński i Piotr Kusiak.

Kolejna próba miała miejsce 25. maja 2016 roku, gdy już MKP Szczecinek podjął na własnym boisku Świt Skolwin, ale dość wyraźnie przegrał 0-2 i znów musiał zadowolić się jedynie statusem finalisty.

Teraz do Szczecinka przyjeżdża Rasel Dygowo, który jest rewelacją rundy jesiennej w IV. lidze. Podopieczni Macieja Kiszkiela punktują bardzo regularnie i rzadko przytrafiają im się porażki. Głównym reżyserem gry jest niezmordowany Andrzej Wojciechowski, z którego podań korzystają najczęściej Łukasz Wiśniewski i Mikołaj Duwe. Drugi z nich dal się we znaki piłkarzom MKP kilkanaście dni temu w lidze, gdy trzykrotnie wykorzystał swoją szybkość, uciekł obrońcom i pokonał bezradnego Patryka Wilczyńskiego. Nasz zespół musi wyciągnąć wnioski z tamtego meczu, bo tracąc bramki w tak banalny sposób o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.

Pod znakiem zapytania stoi występ Miłosza Sojki, który w sobotnim meczu z Gryfem Kamień Pomorski doznał lekkiego wstrząśnienia mózgu. Oprócz niego wszyscy pozostają do dyspozycji.

Początek meczu o 17:30. Przypominamy, że na mecz nie będzie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów i alkoholu. Dzieci i młodzież do lat szesnastu mogą odebrać darmową wejściówkę przed meczem w kasie biletowej, po wcześniejszym okazaniu legitymacji szkolnej.

 

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.