3 punkty zostają w Sądowie.

więcej →

Dominacja w Polanowie

MKP Szczecinek potwierdził wysoką formę na początku sezonu i pewnie zwyciężył Gryfa Polanów po dwóch golach Daniela Szymańskiego i jednym Macieja Góry.

Nasi zawodnicy od samego początku częściej utrzymywali się przy piłce, z rzadka dopuszczając gospodarzy pod własną bramkę. W tej fazie meczu brakowało jednak stuprocentowych sytuacji, choć bramkarz Gryfa niejednokrotnie musiał podejmować interwencję. Skapitulował jednak dopiero po przerwie.

Skutecznością błysną Szymański, który w przeciągu dwóch minut dwukrotnie znalazł sposób na Dawida Kozdrę. Nieco ponad kwadrans później prowadzenie podwyższył Maciej Góra i trudno było sobie wyobrazić, by MKP wyjechał z Polanowa bez kompletu punktów. W ostatniej fazie meczu trener Zbigniew Węglowski dał szansę debiutu Miłoszowi Krzysztofiakowi.

Po czterech kolejkach zajmujemy pozycję wicelidera. W najbliższej kolejce o 16:00 zagramy u siebie z trzecim zespołem – Morzyckiem Moryń.

GRYF POLANÓW – MKP SZCZECINEK 0-3 (Daniel Szymański 52’, 54’, Maciej Góra 71’)

SKŁAD: Wilczyński – Palus, Woźniak, Hayashi, Jurjewicz, Jabłoński (80’ Bednarski), Malczyk, Góra (76’ Krzysztofiak), Schab (67’ Kizielewicz), Kaszczyc (67’ Jureczko), Szymański