Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-11-30
Suliszewo
Sokół Suliszewo
3:5
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2020-02-29
Człopa
Korona Człopa
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 01
2020

Zawodnicy po pierwszym treningu

Po kilku tygodniach przerwy piłkarze MKP wrócili do treningów. Pogoda za oknem sprawiła, że nie było żadnych przeciwwskazań, by skorzystać z boiska trawiastego. Na zajęciach pojawiło się kilkunastu zawodników.

więcej →

05 - 11
2019

Wyniki 2/3 listopada

Udana kolejka juniorów i seniorów MKP Szczecinek. Seniorzy w drugiej połowie w mgnieniu oka odrabiają straty i wychodzą na prowadzenie.

więcej →

22 - 10
2019

Wyniki 19/20 października

Seniorzy MKP Szczecinek w ostatnich minutach tracą bramkę i przegrywają. Juniorzy również ulegają rywalom z Polic

więcej →

Kadra ustalona – zaczynamy sezon!

Po dość burzliwym okresie przygotowawczym i wielu zmianach w kadrze ustalono skład drużyny, która ponownie powalczy o jak najlepsze wyniki w IV. lidze zachodniopomorskiej.

MKP opuścili między innymi Daniel Szymański, Marcin Kaszczyc i Paweł Bednarski. Szymański już w sobotę będzie miał okazję do rywalizacji przeciwko naszej drużynie, gdyż zasilił szeregi Orła Wałcz. Bednarski trafił z kolei do trzecioligowej Gwardii Koszalin, w barwach której w środę zadebiutował w pucharowym meczu z ROW-em Rybnik.

Ubytki w formacjach ofensywnych będą mieli za zadanie „załatać” pozyskani z Mechanika Bobolice – Adrian Bielecki i Karol Saganowski. Ponadto do Szczecinka z Sokoła Wyczechy wraca znany wszystkim kibicom Łukasz Kościan, który jednak w dwóch pierwszych kolejkach nie wystąpi (ciąży na nim kara zawieszenia za czerwoną kartkę obejrzaną pod koniec ubiegłego sezonu).

Pełna kadra drużyny znajduje się TUTAJ

Inauguracja sezonu w najbliższą sobotę o 13:00 w Wałczu. Pierwszy meczu u siebie w środę, 15. sierpnia o 17:00. MKP podejmie wówczas rezerwy Błękitnych Stargard.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.