Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-06-15
Dygowo
Rasel Dygowo
3:4
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2019-08-10
Manowo
GKS Leśnik Manowo
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

13 - 06
2019

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd Klubu MKP Szczecinek zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków MKP na dzień 26. czerwca 2019 roku. I termin - godz. 16:15 / II termin - godz. 16:30. Miejscem Zgromadzenia będzie biuro klubu przy ulicy Piłsudskiego 1.

więcej →

11 - 06
2019

Wyniki 08/09 czerwca

Przedostatnia kolejka bezmeczowo podzieliła punkty. Jedni punkty dostali "za darmo", drudzy oddali.

więcej →

04 - 06
2019

Wyniki 1 czerwca

Dobra passa przerwana. Zarówno juniorzy jak i seniorzy przegrywają swoje mecze.

więcej →

Kadra ustalona – zaczynamy sezon!

Po dość burzliwym okresie przygotowawczym i wielu zmianach w kadrze ustalono skład drużyny, która ponownie powalczy o jak najlepsze wyniki w IV. lidze zachodniopomorskiej.

MKP opuścili między innymi Daniel Szymański, Marcin Kaszczyc i Paweł Bednarski. Szymański już w sobotę będzie miał okazję do rywalizacji przeciwko naszej drużynie, gdyż zasilił szeregi Orła Wałcz. Bednarski trafił z kolei do trzecioligowej Gwardii Koszalin, w barwach której w środę zadebiutował w pucharowym meczu z ROW-em Rybnik.

Ubytki w formacjach ofensywnych będą mieli za zadanie „załatać” pozyskani z Mechanika Bobolice – Adrian Bielecki i Karol Saganowski. Ponadto do Szczecinka z Sokoła Wyczechy wraca znany wszystkim kibicom Łukasz Kościan, który jednak w dwóch pierwszych kolejkach nie wystąpi (ciąży na nim kara zawieszenia za czerwoną kartkę obejrzaną pod koniec ubiegłego sezonu).

Pełna kadra drużyny znajduje się TUTAJ

Inauguracja sezonu w najbliższą sobotę o 13:00 w Wałczu. Pierwszy meczu u siebie w środę, 15. sierpnia o 17:00. MKP podejmie wówczas rezerwy Błękitnych Stargard.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.