Biali Sądów - MKP Szczecinek

3 punkty zostają w Sądowie.

więcej →

Kwietniowy maraton meczów w Szczecinku

W drugiej połowie kwietnia MKP na dobre rozgości się na własnym boisku. Począwszy od Wielkiej Soboty czekają nas cztery mecze w roli gospodarza.

15. kwietnia do Szczecinka przyjedzie przedostatni w tabeli Dąb Dębno. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego po trzech porażkach z rzędu muszą poszukać punktów w tym spotkaniu. Rywale z dołu tabeli nie próżnują i sytuacja powoli robi się nerwowa. Początek meczu o 13:00

W środę, 19. kwietnia czeka nas odrabianie zaległości i potyczka z Astrą Ustronie Morskie (17:00). Chwilę po tym przerwa na wyjazd do Arkadii Malechowo i... kolejny mecz z Astrą Ustronie Morskie. Tym razem roz skojarzył dwa kluby w 1/4 finału Pucharu Polski ZZPN. W środę, 26. kwietnia pierwszy gwizdek na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa ponownie zabrzmi o 17:00.

Koniec swoistego maratonu nastąpi w sobotę, 29. kwietnia gdy do Szczecinka przyjedzie beniaminek IV. ligi - Gryf Polanów (15:00).