Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-11-30
Suliszewo
Sokół Suliszewo
3:5
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2020-02-29
Człopa
Korona Człopa
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 01
2020

Zawodnicy po pierwszym treningu

Po kilku tygodniach przerwy piłkarze MKP wrócili do treningów. Pogoda za oknem sprawiła, że nie było żadnych przeciwwskazań, by skorzystać z boiska trawiastego. Na zajęciach pojawiło się kilkunastu zawodników.

więcej →

05 - 11
2019

Wyniki 2/3 listopada

Udana kolejka juniorów i seniorów MKP Szczecinek. Seniorzy w drugiej połowie w mgnieniu oka odrabiają straty i wychodzą na prowadzenie.

więcej →

22 - 10
2019

Wyniki 19/20 października

Seniorzy MKP Szczecinek w ostatnich minutach tracą bramkę i przegrywają. Juniorzy również ulegają rywalom z Polic

więcej →

MKP wysoko w klasyfikacji Pro Junior System

Od dwóch sezonów Polski Związek Piłki Nożnej wdraża i udoskonala program Pro Junior System, przynoszący klubom profity finansowe za promowanie wychowanków i młodzieżowców. W ubiegłym sezonie bliźniaczy program w IV. lidze wprowadził też Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

Z podsumowania wynika, że MKP Szczecinek był trzecim klubem w lidze, który najchętniej dawał szansę gry utalentowanym zawodnikom. Jeszcze szerzej z młodych graczy korzystały tylko drużyny Jezioraka Szczecin i Morzycka Moryń, ale wobec spadku Szczecinian – zgodnie z regulaminem – najwyższa nagroda finansowa została przekazana dla klubu z Morynia. MKP został uhonorowany kwotą 2000 złotych.

Co najistotniejsze, wraz z rozpoczynającym się wkrótce sezonem pula nagród będzie zdecydowanie wyższa. Wszystko dlatego, że IV. ligi zostaną już objęte centralnym programem PJS finansowanym przez PZPN. Czwartoligowcy stawiający na młodzież mogą liczyć na solidny zastrzyk gotówki:

1. miejsce: 35000 złotych

2. miejsce: 25000 złotych

3. miejsce: 20000 złotych

4. miejsce: 15000 złotych

5. miejsce: 5000 złotych

Warunkiem niezbędnym do otrzymania gratyfikacji – oprócz dawania szans młodym zawodnikom – będzie utrzymanie się w lidze.

Na inaugurację IV. ligi MKP zmierzy się na wyjeździe z Orłem Wałcz. Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 11. sierpnia o 13:00.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.