Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2018-06-16
Szczecinek
MKP Szczecinek
3:1
Kluczevia Stargard

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2018-08-18
MKP Szczecinek
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 06
2018

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków MKP

Informujemy, że w dniu 21.06.2018r. o godzinie 16:45 (I termin) / 17:00 (II termin) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Piłsudskiego 3) odbędzie się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków MKP Szczecinek.

więcej →

07 - 06
2018

Nabór do klasy sportowej

Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku prowadzi nabór do klasy sportowej o profilu piłki nożnej dla uczniów urodzonych w roku 2002. To doskonała okazja do rozpoczęcia poważnej piłkarskiej przygody!

więcej →

15 - 05
2018

Zmarł Henryk Górka

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 14. maja w wieku 84 lat zmarł Henryk Górka.

więcej →

MKP wznowił treningi

Wyjątkowo krótkie urlopy mieli w tym roku zawodnicy MKP. Wszystko spowodowane meczem rundy wstępnej Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard, który odbędzie się już 15.lipca o 16:00.

Pierwsze zajęcia  odbyły się w miniony wtorek. Udział w nich wzięło czternastu zawodników, w tym dwóch testowanych – Japończyk Kaito Hayashi (obrońca, rocznik 1996 – WPSC Kazusa) oraz Mateusz Winnicki (obrońca, rocznik 1998 – Akademia MKP Szczecinek). Obecność nowych obrońców nie jest przypadkowa, bowiem w meczu z Błękitnymi nie będą mogli zagrać trzej podstawowi defensorzy. Bartłomiej Woźniak i Łukasz Jurjewicz muszą odbyć karę za nadmiar żółtych kartek obejrzanych w ramach rozgrywek Pucharu Polski ZZPN, a Piotr Kusiak podczas ostatniego meczu ubiegłego sezonu z Osadnikiem Myślibórz doznał poważnej kontuzji mięśnia dwugłowego uda.

Oprócz wymienionych graczy do dyspozycji trenera Zbigniewa Węglowskiego w najbliższych dniach będą raczej wszyscy zawodnicy reprezentujący MKP w czerwcu. Sprawdzianem generalnym przed pucharowym starciem będzie sparing z dziesiątą drużyną północnej grupy IV. ligi wielkopolskiej – GLKS Wysoka. Spotkanie odbędzie się w Szczecinku na boisku Lechia w najbliższą sobotę o 12:00.

W cieniu pucharowych emocji ZZPN ogłosił ramowy terminarz IV. ligi na nowy sezon. MKP rozpocznie rywalizację od starcia z Arkadią Malechowo 12. sierpnia. Terminarz do wglądu TUTAJ.

Kaito Hayashi (nr 99) przebywa na testach w MKP Szczecinek

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.