Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2017-11-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
1:0
Rasel Dygowo

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2018-03-17
Szczecinek
MKP Szczecinek
VS
Iskra Białogard

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

09 - 03
2018

Kadra drużyny na rundę wiosenną

Po zakończeniu przygotowań zimowych wykrystalizowała się kadra zawodników, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek IV. ligi. Oprócz nowych juniorów do drużyny dołączyli Krzysztof Hrymowicz, Karol Sadzik, Mariusz Bedliński i Kamil Juśkiewicz.

więcej →

01 - 03
2018

Terminarz wiosennych meczów u siebie

Znamy terminarz meczów u siebie w rundzie wiosennej bieżącego sezonu. Pierwszy mecz w Szczecinku zagramy 17 marca z Iskrą Białogard.

więcej →

24 - 01
2018

Trwają przygotowania do rundy wiosennej

Po półtoramiesięcznej przerwie zimowej MKP Szczecinek wznowił treningi, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

więcej →

MKP wznowił treningi

Wyjątkowo krótkie urlopy mieli w tym roku zawodnicy MKP. Wszystko spowodowane meczem rundy wstępnej Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard, który odbędzie się już 15.lipca o 16:00.

Pierwsze zajęcia  odbyły się w miniony wtorek. Udział w nich wzięło czternastu zawodników, w tym dwóch testowanych – Japończyk Kaito Hayashi (obrońca, rocznik 1996 – WPSC Kazusa) oraz Mateusz Winnicki (obrońca, rocznik 1998 – Akademia MKP Szczecinek). Obecność nowych obrońców nie jest przypadkowa, bowiem w meczu z Błękitnymi nie będą mogli zagrać trzej podstawowi defensorzy. Bartłomiej Woźniak i Łukasz Jurjewicz muszą odbyć karę za nadmiar żółtych kartek obejrzanych w ramach rozgrywek Pucharu Polski ZZPN, a Piotr Kusiak podczas ostatniego meczu ubiegłego sezonu z Osadnikiem Myślibórz doznał poważnej kontuzji mięśnia dwugłowego uda.

Oprócz wymienionych graczy do dyspozycji trenera Zbigniewa Węglowskiego w najbliższych dniach będą raczej wszyscy zawodnicy reprezentujący MKP w czerwcu. Sprawdzianem generalnym przed pucharowym starciem będzie sparing z dziesiątą drużyną północnej grupy IV. ligi wielkopolskiej – GLKS Wysoka. Spotkanie odbędzie się w Szczecinku na boisku Lechia w najbliższą sobotę o 12:00.

W cieniu pucharowych emocji ZZPN ogłosił ramowy terminarz IV. ligi na nowy sezon. MKP rozpocznie rywalizację od starcia z Arkadią Malechowo 12. sierpnia. Terminarz do wglądu TUTAJ.

Kaito Hayashi (nr 99) przebywa na testach w MKP Szczecinek

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.