Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2017-11-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
1:0
Rasel Dygowo

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2017-11-25
Stargard
Kluczevia Stargard
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

27 - 11
2017

Stanowisko klubu w sprawie meczu Kluczevia - MKP

Przedstawiamy stanowisko naszego klubu dotyczące przerwanego i odwołanego meczu 17. kolejki IV. ligi, pomiędzy Kluczevią Stargard, a MKP Szczecinek.

więcej →

19 - 11
2017

Udane pożegnanie z własną publicznością

Ostatnie spotkanie przed własną publicznością w rundzie jesiennej zakończyło się sukcesem MKP Szczecinek. Piłkarze ze Szczecinka zapewnili sobie tym samym wysokie, trzecie miejsce w tabeli. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się junior, tym razem był to Aleksy Kizielewicz.

więcej →

16 - 11
2017

Juniorzy zapewniają zwycięstwo

Bez bramkostrzelnych Marcina Kaszczyca i Daniela Szymańskiego udał się do Węgorzyna Miejski Klub Piłkarski Szczecinek, a mimo to zaaplikował miejscowej Sparcie trzy bramki. Ciężar gry ofensywnej wzięli na siebie juniorzy – Paweł Bednarski i Kamil Schab, którzy wpisywali się na listę strzelców.

więcej →

MKP wznowił treningi

Wyjątkowo krótkie urlopy mieli w tym roku zawodnicy MKP. Wszystko spowodowane meczem rundy wstępnej Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard, który odbędzie się już 15.lipca o 16:00.

Pierwsze zajęcia  odbyły się w miniony wtorek. Udział w nich wzięło czternastu zawodników, w tym dwóch testowanych – Japończyk Kaito Hayashi (obrońca, rocznik 1996 – WPSC Kazusa) oraz Mateusz Winnicki (obrońca, rocznik 1998 – Akademia MKP Szczecinek). Obecność nowych obrońców nie jest przypadkowa, bowiem w meczu z Błękitnymi nie będą mogli zagrać trzej podstawowi defensorzy. Bartłomiej Woźniak i Łukasz Jurjewicz muszą odbyć karę za nadmiar żółtych kartek obejrzanych w ramach rozgrywek Pucharu Polski ZZPN, a Piotr Kusiak podczas ostatniego meczu ubiegłego sezonu z Osadnikiem Myślibórz doznał poważnej kontuzji mięśnia dwugłowego uda.

Oprócz wymienionych graczy do dyspozycji trenera Zbigniewa Węglowskiego w najbliższych dniach będą raczej wszyscy zawodnicy reprezentujący MKP w czerwcu. Sprawdzianem generalnym przed pucharowym starciem będzie sparing z dziesiątą drużyną północnej grupy IV. ligi wielkopolskiej – GLKS Wysoka. Spotkanie odbędzie się w Szczecinku na boisku Lechia w najbliższą sobotę o 12:00.

W cieniu pucharowych emocji ZZPN ogłosił ramowy terminarz IV. ligi na nowy sezon. MKP rozpocznie rywalizację od starcia z Arkadią Malechowo 12. sierpnia. Terminarz do wglądu TUTAJ.

Kaito Hayashi (nr 99) przebywa na testach w MKP Szczecinek

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.