Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-05-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
9:1
Pogoń Połczyn Zdrój

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2019-05-25
Police
Chemik Police
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

22 - 05
2019

Wyniki 18/19 maja

Seniorzy w fenomenalny sposób rozgromili Pogoń Połczyn Zdrój. Juniorzy wygrywają walkowerem.

więcej →

06 - 05
2019

Wyniki 1/5 maja

Miniony weekend zakończył się dwiema porażkami - zarówno seniorzy jak i juniorzy MKP Szczecinek przerwali swoją dobrą passę.

więcej →

30 - 04
2019

Wyniki 26/27 kwietnia

Dwa zwycięstwa! MKP Szczecinek znowu nie zawodzi!

więcej →

Nabór do klasy sportowej

Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku prowadzi nabór do klasy sportowej o profilu piłki nożnej dla uczniów urodzonych w roku 2002. To doskonała okazja do rozpoczęcia poważnej piłkarskiej przygody!

Klasa sportowa istnieje w popularnym „Ekonomiku” od kilku lat, choć akurat w zeszłorocznym naborze nie udało się jej zawiązać. Szkoda, gdyż doświadczenie uczy, że połączenie klasy sportowej z treningami w klubie przynosi wymierne efekty w piłkarskim postępie. Udowadniają to obecni uczniowie ZS nr 1 im. KEN, którzy z powodzeniem grają w seniorskim, IV. ligowym MKP Szczecinek – Mateusz Sochalski, Paweł Bednarski, Aleksy Kizielewicz, Kamil Schab czy najmłodszy z nich Jakub Drzewiecki. Zaznaczyć również należy, iż wuefiści zatrudnieni w szkole są jednocześnie trenerami w Akademii MKP Szczecinek, która ma zgłoszone drużyny w Wojewódzkich Ligach Juniorów. Najzdolniejsi zawodnicy sukcesywnie są zapraszani na treningi seniorów.

Szczegółowa oferta szkoły i internatu znajduje się na stronie internetowej zs1ken.pl. Informacji udziela także trener Grzegorz Zagierski kom. 501855954.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.