Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2018-06-16
Szczecinek
MKP Szczecinek
3:1
Kluczevia Stargard

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2018-08-18
MKP Szczecinek
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 06
2018

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków MKP

Informujemy, że w dniu 21.06.2018r. o godzinie 16:45 (I termin) / 17:00 (II termin) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Piłsudskiego 3) odbędzie się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków MKP Szczecinek.

więcej →

07 - 06
2018

Nabór do klasy sportowej

Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku prowadzi nabór do klasy sportowej o profilu piłki nożnej dla uczniów urodzonych w roku 2002. To doskonała okazja do rozpoczęcia poważnej piłkarskiej przygody!

więcej →

15 - 05
2018

Zmarł Henryk Górka

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 14. maja w wieku 84 lat zmarł Henryk Górka.

więcej →

Ostatnia prosta przed Pucharem

Dokładnie za tydzień piłkarze MKP Szczecinek powalczą o Puchar Polski Zachodniopomorskiego ZPN. Wcześniej jednak czekają ich pracowite dni w IV. lidze, w trakcie których rozegrają dwa mecze o punkty.

Natężenie spotkań przed najważniejszym meczem sezonu to z pewnością nie jest dobra informacja dla trenera Zbigniewa Węglowskiego, który nie ma do dyspozycji szerokiej kadry. Na domiar złego z powodu kontuzji wypadli z niej Grzegorz Kozanko i Marcin Kaszczyc, a Bartłomiej Woźniak w najbliższym meczu z Kluczevią Stargard będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. To wszystko w połączeniu z nadchodzącym finałem prawdopodobnie spowoduje, że więcej szans gry dostaną juniorzy Akademii – tym bardziej, że MKP na trzy kolejki przed końcem zapewnił już sobie utrzymanie.

W środę o 18:00 nasz zespół podejmie u siebie Kluczevię, a w sobotę jedzie do Kamienia Pomorskiego. Obaj najbliżsi rywale plasują się w środku tabeli.

Wobec pewnego bytu w lidze wyczuwa się już napięcie związane z pucharowym finałem. Wkrótce do przedsprzedaży trafią bilety na to spotkanie – o szczegółach poinformujemy w najbliższych dniach.

Mecz MKP Szczecinek – Rasel Dygowo odbędzie się we wtorek, 13. czerwca o 17:30.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.