Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-05-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
9:1
Pogoń Połczyn Zdrój

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2019-05-25
Police
Chemik Police
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

22 - 05
2019

Wyniki 18/19 maja

Seniorzy w fenomenalny sposób rozgromili Pogoń Połczyn Zdrój. Juniorzy wygrywają walkowerem.

więcej →

06 - 05
2019

Wyniki 1/5 maja

Miniony weekend zakończył się dwiema porażkami - zarówno seniorzy jak i juniorzy MKP Szczecinek przerwali swoją dobrą passę.

więcej →

30 - 04
2019

Wyniki 26/27 kwietnia

Dwa zwycięstwa! MKP Szczecinek znowu nie zawodzi!

więcej →

Powrót do treningów

Piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek po zimowej przerwie wrócili do treningów. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego rozpoczęli tym samym przygotowania do rundy rewanżowej IV. ligi.

Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku Lechia, a udział w nich wzięło kilkunastu zawodników. Z nowych twarzy pojawili się Mateusz Górny (ostatnio Bałtyk Koszalin), Mateusz Góra (Bałtyk Gdynia) i Piotr Kusiak, który jesienią był wypożyczony do Błoni Barwice. Niewykluczone, że w kolejnych dniach testowani będą kolejni gracze.

Pierwsze sparingi nasi zawodnicy rozegrają z trzecioligowcami – w najbliższą sobotę o 16:00 w Koszalinie z Bałtykiem, a w środę, 23. stycznia w Kaliszu Pomorskim z Mieszkiem Gniezno. Kolejne test-mecze ustalane będą na bieżąco.

Zawodnicy do rundy wiosennej przygotowywać się będą na własnych obiektach. Wznowienie rozgrywek planowane jest 9. marca, a pierwszym rywalem w Nowym Roku będzie Orzeł Wałcz.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.