Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-11-30
Suliszewo
Sokół Suliszewo
3:5
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2020-02-29
Człopa
Korona Człopa
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 01
2020

Zawodnicy po pierwszym treningu

Po kilku tygodniach przerwy piłkarze MKP wrócili do treningów. Pogoda za oknem sprawiła, że nie było żadnych przeciwwskazań, by skorzystać z boiska trawiastego. Na zajęciach pojawiło się kilkunastu zawodników.

więcej →

05 - 11
2019

Wyniki 2/3 listopada

Udana kolejka juniorów i seniorów MKP Szczecinek. Seniorzy w drugiej połowie w mgnieniu oka odrabiają straty i wychodzą na prowadzenie.

więcej →

22 - 10
2019

Wyniki 19/20 października

Seniorzy MKP Szczecinek w ostatnich minutach tracą bramkę i przegrywają. Juniorzy również ulegają rywalom z Polic

więcej →

Powrót do treningów

Piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek po zimowej przerwie wrócili do treningów. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego rozpoczęli tym samym przygotowania do rundy rewanżowej IV. ligi.

Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku Lechia, a udział w nich wzięło kilkunastu zawodników. Z nowych twarzy pojawili się Mateusz Górny (ostatnio Bałtyk Koszalin), Mateusz Góra (Bałtyk Gdynia) i Piotr Kusiak, który jesienią był wypożyczony do Błoni Barwice. Niewykluczone, że w kolejnych dniach testowani będą kolejni gracze.

Pierwsze sparingi nasi zawodnicy rozegrają z trzecioligowcami – w najbliższą sobotę o 16:00 w Koszalinie z Bałtykiem, a w środę, 23. stycznia w Kaliszu Pomorskim z Mieszkiem Gniezno. Kolejne test-mecze ustalane będą na bieżąco.

Zawodnicy do rundy wiosennej przygotowywać się będą na własnych obiektach. Wznowienie rozgrywek planowane jest 9. marca, a pierwszym rywalem w Nowym Roku będzie Orzeł Wałcz.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.