Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-06-15
Dygowo
Rasel Dygowo
3:4
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2019-08-10
Manowo
GKS Leśnik Manowo
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

13 - 06
2019

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd Klubu MKP Szczecinek zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków MKP na dzień 26. czerwca 2019 roku. I termin - godz. 16:15 / II termin - godz. 16:30. Miejscem Zgromadzenia będzie biuro klubu przy ulicy Piłsudskiego 1.

więcej →

11 - 06
2019

Wyniki 08/09 czerwca

Przedostatnia kolejka bezmeczowo podzieliła punkty. Jedni punkty dostali "za darmo", drudzy oddali.

więcej →

04 - 06
2019

Wyniki 1 czerwca

Dobra passa przerwana. Zarówno juniorzy jak i seniorzy przegrywają swoje mecze.

więcej →

Powrót do treningów

Piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek po zimowej przerwie wrócili do treningów. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego rozpoczęli tym samym przygotowania do rundy rewanżowej IV. ligi.

Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku Lechia, a udział w nich wzięło kilkunastu zawodników. Z nowych twarzy pojawili się Mateusz Górny (ostatnio Bałtyk Koszalin), Mateusz Góra (Bałtyk Gdynia) i Piotr Kusiak, który jesienią był wypożyczony do Błoni Barwice. Niewykluczone, że w kolejnych dniach testowani będą kolejni gracze.

Pierwsze sparingi nasi zawodnicy rozegrają z trzecioligowcami – w najbliższą sobotę o 16:00 w Koszalinie z Bałtykiem, a w środę, 23. stycznia w Kaliszu Pomorskim z Mieszkiem Gniezno. Kolejne test-mecze ustalane będą na bieżąco.

Zawodnicy do rundy wiosennej przygotowywać się będą na własnych obiektach. Wznowienie rozgrywek planowane jest 9. marca, a pierwszym rywalem w Nowym Roku będzie Orzeł Wałcz.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.