Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2017-11-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
1:0
Rasel Dygowo

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2017-11-25
Stargard
Kluczevia Stargard
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

24 - 01
2018

Trwają przygotowania do rundy wiosennej

Po półtoramiesięcznej przerwie zimowej MKP Szczecinek wznowił treningi, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

więcej →

27 - 11
2017

Stanowisko klubu w sprawie meczu Kluczevia - MKP

Przedstawiamy stanowisko naszego klubu dotyczące przerwanego i odwołanego meczu 17. kolejki IV. ligi, pomiędzy Kluczevią Stargard, a MKP Szczecinek.

więcej →

19 - 11
2017

Udane pożegnanie z własną publicznością

Ostatnie spotkanie przed własną publicznością w rundzie jesiennej zakończyło się sukcesem MKP Szczecinek. Piłkarze ze Szczecinka zapewnili sobie tym samym wysokie, trzecie miejsce w tabeli. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się junior, tym razem był to Aleksy Kizielewicz.

więcej →

Zagramy z beniaminkiem

Na półmetku rundy jesiennej MKP znajduje się tuż poza podium IV. ligi zachodniopomorskiej. Nie jest to zły wynik, choć można było pokusić się o więcej. Przed nami jednak sporo meczów z drużynami ze środka i dołu tabeli, więc w październiku i listopadzie jest szansa na wypracowanie jeszcze lepszej lokaty.

Kluczem do tego poprawienie postawy na własnym boisku, bo na wyjazdach nasi zawodnicy spisują się wybornie. Tylko MKP i liderujące Morzycko Moryń z delegacji przywiozły komplet punktów. Ostatnio piłkarze ze Szczecinka wygrali 3-2 na trudnym terenie w Kamieniu Pomorskim. Nie byliby jednak sobą, gdyby potrafili zagrać dwie połowy na jednakowym poziomie. Tym razem dobrze weszli w mecz i do szatni schodzili z dwubramkowym prowadzeniem uzyskanym dzięki bramkom Daniela Szymańskiego i Marcina Kaszczyca. Po przerwie do głosu doszli gospodarze, którzy do remisu doprowadzili grając w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego ze swoich graczy. Co więcej mogli, a w zasadzie nawet powinni strzelić trzeciego gola. Na szczęście jednak w końcówce obudził się MKP i za sprawą Szymańskiego odzyskał prowadzenie, które dało komplet punktów.

MKP zagrał w nieco eksperymentalnym składzie, gdyż parę stoperów tworzyli Kaito Hayashi i Miłosz Sojka, a na skrzydle zagrał Paweł Bednarski. Obok Sojki i Bednarskiego w pierwszym składzie wybiegł także Kamil Schab, a więc trzeci z juniorów. MKP coraz wyraźniej staje się więc klubem, który daje szansę wychowankom Akademii Piłkarskiej nie tylko w teorii, ale też w praktyce.

Teraz przed naszymi zawodnikami ostatni w rundzie mecz z beniaminkiem. Po zwycięstwach z Iskrą Białogard i Regą Trzebiatów oraz porażce z Morzyckiem zmierzymy się z Sokołem Karlino. Zwycięzcy Koszalińskiej Klasy Okręgowej z ubiegłego sezonu obecne rozgrywki zaczęli rewelacyjnie, ale ostatnio grają w kratkę. Nie potrafili wygrać z drużynami ze strefy spadkowej – Raselem Dygowo czy Iskrą Białogard, a i zwycięstwo z „czerwoną latarnią” ligi, Osadnikiem Myślibórz przyszło im z wielkim trudem. Wszystko w nogach i głowach piłkarzy MKP, którzy muszą przypomnieć sobie, jak należy wywiązywać się z roli gospodarza. Początek spotkania w sobotę o 15:00.

 

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.