Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2017-11-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
1:0
Rasel Dygowo

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2017-11-25
Stargard
Kluczevia Stargard
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

24 - 01
2018

Trwają przygotowania do rundy wiosennej

Po półtoramiesięcznej przerwie zimowej MKP Szczecinek wznowił treningi, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

więcej →

27 - 11
2017

Stanowisko klubu w sprawie meczu Kluczevia - MKP

Przedstawiamy stanowisko naszego klubu dotyczące przerwanego i odwołanego meczu 17. kolejki IV. ligi, pomiędzy Kluczevią Stargard, a MKP Szczecinek.

więcej →

19 - 11
2017

Udane pożegnanie z własną publicznością

Ostatnie spotkanie przed własną publicznością w rundzie jesiennej zakończyło się sukcesem MKP Szczecinek. Piłkarze ze Szczecinka zapewnili sobie tym samym wysokie, trzecie miejsce w tabeli. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się junior, tym razem był to Aleksy Kizielewicz.

więcej →

Przełamanie w Szczecinie

Niepokojąca seria trzech kolejnych porażek dobiegła końca w Szczecinie, gdzie MKP pokonał miejscowego Hutnika.

Klub ze stolicy województwa zachodniopomorskiego mający siedzibę przy ulicy Nehringa zwykle sprawiał szczecineckiej drużynie spore kłopoty, szczególnie wówczas, gdy grał w roli gospodarza. Tym razem jednak Hutnik sam skomplikował sobie sytuację już na początku spotkania, gdy Witold Kłym dwukrotnie zwrócił się do sędziego Artura Aluszyka (na co dzień sędziuje mecze Nice I. ligi) w nieparlamentarnych słowach i na własne życzenie wyleciał z boiska. MKP grę w przewadze wykorzystał dopiero na początku drugiej połowy, kiedy to Łukasz Jurjewicz skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Więcej bramek już nie padło. Mecz kosztował piłkarzy obydwu drużyn wiele zdrowia, bo rozgrywany był podczas szalejącego orkanu Grzegorz, a dodatkowo na trudnej, grząskiej murawie. Tym bardziej cieszyć się trzeba z trzech punktów.

Trener Zbigniew Węglowski w Szczecinie spróbował nieco innych rozwiązań personalnych – na prawej obronie zagrał Miłosz Sojka, do linii pomocy przesunięty został Marcin Kaszczyc, a obok Daniela Szymańskiego w ataku zagrał Aleksy Kizielewicz. Z ławki weszli podstawowi wcześniej Maciej Góra i Kamil Schab, a chociażby Piotr Kusiak i Paweł Bednarski w ogóle nie powąchali murawy.

Teraz MKP szykuje się teraz do domowego meczu z ligowym średniakiem – Olimpem Gościno. Goście niczym szczególnym w obecnym sezonie nie imponują. Dotychczas zgromadzili dwanaście punktów, wygrywając tylko trzy spotkania – z Jeziorakiem Szczecin, Gryfem Kamień Pomorski i Osadnikiem Myślibórz. Analizując jednak postawę naszej drużyny na własnym boisku jasny staje się fakt, że nie można lekceważyć nikogo – nawet rywala z dołu tabeli. Tym bardziej zresztą, że Olimp w 2017 roku w Szczecinku już wygrał. 18 marca pokonał MKP przy Piłsudskiego 2-1…

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.