Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2017-11-18
Szczecinek
MKP Szczecinek
1:0
Rasel Dygowo

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2018-03-17
Szczecinek
MKP Szczecinek
VS
Iskra Białogard

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

09 - 03
2018

Kadra drużyny na rundę wiosenną

Po zakończeniu przygotowań zimowych wykrystalizowała się kadra zawodników, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek IV. ligi. Oprócz nowych juniorów do drużyny dołączyli Krzysztof Hrymowicz, Karol Sadzik, Mariusz Bedliński i Kamil Juśkiewicz.

więcej →

01 - 03
2018

Terminarz wiosennych meczów u siebie

Znamy terminarz meczów u siebie w rundzie wiosennej bieżącego sezonu. Pierwszy mecz w Szczecinku zagramy 17 marca z Iskrą Białogard.

więcej →

24 - 01
2018

Trwają przygotowania do rundy wiosennej

Po półtoramiesięcznej przerwie zimowej MKP Szczecinek wznowił treningi, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

więcej →

Puchar jest nasz!

Po emocjonującym meczu z Raselem Dygowo sięgnęliśmy po Puchar Polski ZZPN! O wszystkim zadecydowała zwycięska seria rzutów karnych.

Dziękujemy osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu. Przypominamy, że nasze stowarzyszenie funkcjonuje dopiero dwa lata, w trakcie których już dwukrotnie doszliśmy do finału wojewódzkiego Pucharu i niezmiennie plasujemy się w czołówce IV. ligi!

Teraz przed nami lipcowa runda wstępna centralnego Pucharu Polski. Liczymy na ciekawego przeciwnika i zapełnione trybuny!

MKP SZCZECINEK – RASEL DYGOWO 1-1 k. 5-3

1-0 Marcin Kaszczyc 52’

1-1 Andrzej Wojciechowski 66’

SKŁAD MKP: Wilczyński – Góra, Woźniak, Kusiak, Jurjewicz, Jureczko, Malczyk, Bednarski (65’ Grabowski), Jabłoński (78’ Barański), Kaszczyc (104’ Winnicki), Szymański.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.