Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2017-10-14
Manowo
GKS Leśnik Manowo
2:0
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2017-10-21
Szczecinek
MKP Szczecinek
VS
Vineta Wolin

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

19 - 10
2017

Wsteczny bieg

Po niezłym początku sezonu MKP Szczecinek wyraźnie wyhamował i zanotował drugą porażkę z rzędu.

więcej →

13 - 10
2017

MKP znowu gościnny

Ciężko wytłumaczyć sposób, w jaki nasi piłkarze punktują w tym sezonie. Po zwycięstwie w Kamieniu Pomorskim po raz kolejny przegrali u siebie – 1-2 z Sokołem Karlino.

więcej →

06 - 10
2017

Zagramy z beniaminkiem

Na półmetku rundy jesiennej MKP znajduje się tuż poza podium IV. ligi zachodniopomorskiej. Nie jest to zły wynik, choć można było pokusić się o więcej. Przed nami jednak sporo meczów z drużynami ze środka i dołu tabeli, więc w październiku i listopadzie jest szansa na wypracowanie jeszcze lepszej lokaty.

więcej →

Puchar jest nasz!

Po emocjonującym meczu z Raselem Dygowo sięgnęliśmy po Puchar Polski ZZPN! O wszystkim zadecydowała zwycięska seria rzutów karnych.

Dziękujemy osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu. Przypominamy, że nasze stowarzyszenie funkcjonuje dopiero dwa lata, w trakcie których już dwukrotnie doszliśmy do finału wojewódzkiego Pucharu i niezmiennie plasujemy się w czołówce IV. ligi!

Teraz przed nami lipcowa runda wstępna centralnego Pucharu Polski. Liczymy na ciekawego przeciwnika i zapełnione trybuny!

MKP SZCZECINEK – RASEL DYGOWO 1-1 k. 5-3

1-0 Marcin Kaszczyc 52’

1-1 Andrzej Wojciechowski 66’

SKŁAD MKP: Wilczyński – Góra, Woźniak, Kusiak, Jurjewicz, Jureczko, Malczyk, Bednarski (65’ Grabowski), Jabłoński (78’ Barański), Kaszczyc (104’ Winnicki), Szymański.

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.