Ostatni mecz

Sprawdź wynik
ostatniego meczu MKP Szczecinek

2019-11-30
Suliszewo
Sokół Suliszewo
3:5
MKP Szczecinek

Następny mecz

Gdzie rozegrany będzie
następny mecz MKP Szczecinek

2020-02-29
Człopa
Korona Człopa
VS
MKP Szczecinek

AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA

15 - 01
2020

Zawodnicy po pierwszym treningu

Po kilku tygodniach przerwy piłkarze MKP wrócili do treningów. Pogoda za oknem sprawiła, że nie było żadnych przeciwwskazań, by skorzystać z boiska trawiastego. Na zajęciach pojawiło się kilkunastu zawodników.

więcej →

05 - 11
2019

Wyniki 2/3 listopada

Udana kolejka juniorów i seniorów MKP Szczecinek. Seniorzy w drugiej połowie w mgnieniu oka odrabiają straty i wychodzą na prowadzenie.

więcej →

22 - 10
2019

Wyniki 19/20 października

Seniorzy MKP Szczecinek w ostatnich minutach tracą bramkę i przegrywają. Juniorzy również ulegają rywalom z Polic

więcej →

Wracamy na ligowe boiska

Piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego przygotowują się do inauguracji IV. ligi zachodniopomorskiej. W sobotę o 14:00 w Manowie rozpocznie się pierwszy mecz nowego sezonu.

Kadra zespołu w porównaniu do rundy wiosennej została wzmocniona, jednak nie wszyscy nowi zawodnicy będą do dyspozycji od początku rozgrywek. Patryk Bednarski jest kontuzjowany, a formalności związane ze zgłoszeniem Kacpra Pietrzaka i Arkadiusza Jakubowskiego jeszcze się nie zakończyły. Poza tym kilku zawodników z ubiegłorocznej kadry zmagało bądź zmaga się z kontuzjami. Do tego grona zaliczyć można m.in. Macieja Kondratowicza i Karola Saganowskiego.

Po stronie strat najpoważniejszą jest odejście Mariusza Bedlińskiego do Chemika Police. Pod znakiem zapytania stoi też przyszłość Kamila Kota, którym zainteresowane są kluby z Turowa, Wyczech, a nawet Okonka.

Latem MKP rozegrał trzy sparingi. Na początek przegrał 0-4 z Gwardią Koszalin, później 1-4 z Bałtykiem Koszalin, a przed tygodniem zwyciężył 4-2 Iskrę Szydłowo.

BRAMKARZE: Mateusz Sochalski, Kacper Pietrzak, Kamil Kot

OBROŃCY: Łukasz Jurjewicz, Piotr Kusiak, Tomasz Marciniak, Jakub Drzewiecki, Zbigniew Węglowski, Maciej Kondratowicz, Dominik Zenel, Arkadiusz Jakubowski

POMOCNICY: Maciej Góra, Mateusz Góra, Mateusz Jureczko, Adrian Bednarski, Galust Tovmasyan, Patryk Janczak, Wojciech Madej, Jakub Jarczak, Patryk Bednarski, Michał Barański

NAPASTNICY:  Mateusz Górny, Marcin Kaszczyc, Karol Saganowski, Daniel Szymański

PRZYBYLI: Kacper Pietrzak (Gryf Kamień Pomorski), Patryk Janczak (Hutnik Szczecin), Patryk Bednarski (Stilon Gorzów Wielkopolski), Daniel Szymański (Orzeł Wałcz), Michał Barański (Błękitni II Stargard), Arkadiusz Jakubowski (Bałtyk Koszalin), Jakub Jarczak, Wojciech Madej (juniorzy)

ODESZLI: Mariusz Bedliński (Chemik Police), Jakub Gołucki (Błonie Barwice), Ryota Nakamura (powrót do Japonii), Krzysztof Hrymowicz (nie wznowił treningów), Karol Sadzik (koniec kariery)

Trener: Zbigniew Węglowski
Asystent trenera: Mateusz Jureczko

Kierownik drużyny / general product manager: Marcin Korabiusz

 

sponsorzy / partnerzy

projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.