WYDARZENIA

05 - 11
2019

Wyniki 2/3 listopada

Udana kolejka juniorów i seniorów MKP Szczecinek. Seniorzy w drugiej połowie w mgnieniu oka odrabiają straty i wychodzą na prowadzenie.

więcej →

22 - 10
2019

Wyniki 19/20 października

Seniorzy MKP Szczecinek w ostatnich minutach tracą bramkę i przegrywają. Juniorzy również ulegają rywalom z Polic

więcej →

16 - 10
2019

Wyniki 12 października

Wysoka przegrana juniorów i ledwo wywalczony remis seniorów MKP - tak wyglądała ostatnia kolejka.

więcej →

Aktualności

07 - 08
2019

Wygrywamy w głosowaniu!

Projekt „Spotkania z piłką nożną” wygrał w głosowaniu na Budżet Obywatelski Szczecinek 2019!

więcej →

22 - 07
2019

Spotkania z piłką nożną - głosuj w budżecie obywatelskim!

Rozpoczęło się głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego. Wszystkich kibiców zachęcamy do poparcia inicjatywy "Spotkania z piłką nożną".

więcej →

13 - 06
2019

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd Klubu MKP Szczecinek zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków MKP na dzień 26. czerwca 2019 roku. I termin - godz. 16:15 / II termin - godz. 16:30. Miejscem Zgromadzenia będzie biuro klubu przy ulicy Piłsudskiego 1.

więcej →

11 - 06
2019

Wyniki 08/09 czerwca

Przedostatnia kolejka bezmeczowo podzieliła punkty. Jedni punkty dostali "za darmo", drudzy oddali.

więcej →

04 - 06
2019

Wyniki 1 czerwca

Dobra passa przerwana. Zarówno juniorzy jak i seniorzy przegrywają swoje mecze.

więcej →

28 - 05
2019

Wyniki 25/26 maja

Seniorzy w pięknym stylu pokonują lidera! Juniorzy nie pozostają w tyle i wygrywają kolejny mecz!

więcej →

22 - 05
2019

Wyniki 18/19 maja

Seniorzy w fenomenalny sposób rozgromili Pogoń Połczyn Zdrój. Juniorzy wygrywają walkowerem.

więcej →

06 - 05
2019

Wyniki 1/5 maja

Miniony weekend zakończył się dwiema porażkami - zarówno seniorzy jak i juniorzy MKP Szczecinek przerwali swoją dobrą passę.